Hewlett Packard stacionārs dators

DATORU REMONTS

Veicam stacionāro datoru remontu, instalāciju, komplektēšanu kā arī apkopi, detalizētak vara skatīties sadaļā datoru remonts.

Vairāk
Hewlett Packard klēpjdators

PORTATĪVO DATORU REMONTS

Veicam remontu, instalēšanu un apkalpošanu visa veida un markas portatīvajiem datoriem.

Vairāk
Samsung, Huawei

MOBILO TELEFONU REMONTS

Piedāvājam kvalitatīvu, operatīvu un par pieejamām cenām mobilo telefonu remontu, veicam displeiju maiņu, lādēšaas portu maiņu, kā arī citus remontus.

Vairāk
Plansetdatori - Apple IPad

PLANŠETDATORU REMONTS

Veicam jebkuras sarežģītības planšetdatoru remontu, komponenšu nomaiņu un labošanu, remontējam visu marku planšetdatorus.

Vairāk
bestiphone_stuff_new_3

IPHONE REMONTS

Veicam jebkuras paaudzes iPhone remontu par ļoti pieejamām cenām, izmantojam tikai ļoti kvalitatīvas un pārbaudītas komponentes.

Vairāk
Apple Mac, IMac, IPad

APPLE PRODUKTU REMONTS

Veicam visa veida Apple produktu remontu iPod, iPad, MacBook, iMac, Macbook Pro, Mac mini un citu Apple produktu remontu, un apkopi.

Vairāk
Printers, kārtridžs

KĀRTRIDŽU UZPILDE

Veicam lāzerprinteru kārtridžu uzpildi, pildam arī krāsainos, piedāvājam arī nomainīt gaismas rulli ja tas ir nolietojies.

Vairāk
Sadarbība

UZŅĒMUMU APKALPOŠANA

Piedāvājam pilnu vai daļēju uzņemumu apkalpošanu, tehnisko atbalstu, konsultācijas, pastāvīgu kārtridžu uzpildi, tehnikas remontu un jaunas tehnikas piegādi, web lapas izstrādi un uzturēšanu u.t.t.

Vairāk
Web lapu izveide

WEB LAPU IZVEIDE

Piedāvājam izveidot un uzturēt mājas lapu Jūsu vajadzībām, lapas ir SEO optimizētas un korekti rādās arī uz planšetdatoriem un viedtālruņiem, ir iespēja izveidot arī pilnīgi automātisku interneta veikalu.

Vairāk
Tehniķa izbraukšana

TEHNIĶA IZSAUKŠANA

Piedāvājam iespēju izsuakt tehniķi uz mājām vai ofisu lai veiktu remotnu uz vietas vai nogādātu tehniku uz mūsu servisa centru.

Vairāk

PROGRAMMATŪRAS INSTALĀCIJA

Piedāvājam Jums datora pilnīgu vai daļēju pārinstalāciju. Veicam lietojumprogrammatūras  uzstādīšanu uz Jūsu datora vai mobilā telefona.

Vairāk